• News will be here
 •  

  Pabianiczanie tłumnie ruszyli do nowego centrum handlowego. Czekały na nich duże promocje oraz sporo atrakcji.

  Uroczyste otwarcie obiektu nastąpiło w sobotę, 29 czerwca. Po przecięciu wstęgi tłum ruszył do środka, gdzie na klientów czekało mnóstwo promocji. W sklepie odzieżowym Sinsay można było kupić bluzki już od 5 zł. Nic dziwnego, że kolejka sięgała aż drzwi wejściowych.

  W środku galerii przygotowano także atrakcje dla najmłodszych. Kreatywne kąciki, malowanie twarzy itp. Na zewnątrz ustawiono wielkie dmuchane zabawki, na których szalały dzieciaki. Nie zabrakło także uwielbianej waty cukrowej oraz animatorów.

  W Pabianicach po raz pierwszy mogliśmy zrobić zakupy w drogerii Hebe, która również przygotowała dużo promocji dla swoich klientów. Nowością jest także sklep KiK, który wystawił przed obiektem koło fortuny. Tak samo jak sklep Media Expert. Uradowani pabianiczanie wychodzili obładowani w nagrody oraz zakupy. W Smyku można było kupić zabawki nawet o 50% taniej. Do Pabianic wrócił także Empik.

  Na przełomie września i października zostanie otwarte kino. W pasażu handlowym powstaną także punkty gastronomiczne. Tkalnia ma być miejscem, w którym pabianiczanie będą chętnie spędzać czas.

  Tkalnia to obiekt, który jest czymś więcej niż centrum handlowym. To kompleks stworzony z myślą o pabianiczanach – wychodzący naprzeciw ich potrzebom, nowoczesny, na miarę dzisiejszych czasów. Naszym celem było ożywienie centrum Pabianic i sprawienie, aby to miejsce ponownie tętniło życiem i było punktem spotkań wszystkich pokoleń powiedział inwestor Adrian Majsterek.

  Budynek zachował swój historyczny rys i tworzy „pabianicką manufakturę”. Jego budowa była nadzorowana przez konserwatora zabytków.

  Podczas weekendu otwarcia nie zabrakło również występów. W sobotę na scenie wystąpił popularny piosenkarz Danzel, który zaśpiewał swój hit „Pump it up”. W Pabianicach pojawił się także Krzysztof Ibisz. Swoje talenty prezentowały dzieciaki. Był również pokaz akrobacji, a także pokaz sztucznych ogni. Nasze miasto odwiedził również popularny youtuber Blowek.

  chmiel.

  foto: mil., Tkalnia

  Udostępnij

  4 komentarze

  1. czyli przegapiłem promocje, masakra. Kiedys byłem i się obłowiłem w ME

  2. kiedy na dwóch otwarciach wyhaczyłem trochę tańszego sprzętu.

  Możliwość komentowania została wyłączona.