•  

  Jest już akt oskarżenia dla mieszkańca Starowej Góry, który gwałcił wolontariuszki oraz ratowniczki medyczne. Wcześniej narkotyzował je, a wszystko uwieczniał na filmach! Zadowalał się także pornografią dziecięcą.

  Radosław M. doskonale znany jest w Pabianicach, ponieważ na terenie naszego miasta realizował przewozy medyczne oraz współpracował z Pabianickim Centrum Medycznym. Przeprowadzał również szkolenia na terenie naszych placówek oświatowych. Była to główna działalność ratownika, ten skrywał jednak obrzydliwą tajemnicę.

  Afera wybuchła rok temu. Okazało się, że Radosław M. został zatrzymany na polecenie pabianickiej prokuratury. Zarzucano mu, że wykorzystywał seksualnie kobiety. Mówiono o siedmiu przypadkach. Ratowniczki medyczne… dyżurowały w jego domu w Starowej Górze. Wynikało to z oszczędności. Tam też dochodziło do mrożących krew w żyłach sytuacji.

  Prokuratura Rejonowa w Pabianicach oskarżyła 44-letniego mężczyznę o popełnienie łącznie 15 przestępstw na szkodę 11 osób. W odniesieniu do jednej z pokrzywdzonych zarzuty dotyczą zgwałcenia małoletniej po uprzednim podaniu jej środków odurzających i nagranie wszystkiego…

  więcej w papierowym wydaniu Nowego Życia Pabianic 27/2019

  Udostępnij

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA