•  

  Formownia świętowała 5. urodziny. W gościnnych progach Fabryki Wełny pojawili się miłośnicy klubu fitness oraz siłowni, którzy od pięciu lat korzystają z zajęć w klubie przy Zamkowej.

  Licznie zebranych gości przywitała Marta Seta, manager klubu.

  Dziękujemy bardzo, że zdecydowaliście się ten piątkowy wieczór spędzić z nami, czyli nie tylko ćwiczenia nas łączą, ale także czas wolny spędzany razem. I to jest nasz taki główny cel od pięciu lat. Nie byłoby tej imprezy, gdyby nie wy, którzy codziennie przychodzicie do klubu i wylewacie hektolitry potu.

  Po powitaniu przyszedł czas na nagrody. Trenerzy nagrodzili 16 osób, które w ciągu tych pięciu lat wpisały się w historię Formowni. Nagrodę za pierwszy kupiony karnet w historii klubu otrzymał Michał. Magdę i Piotra nagrodzono za największą ilość zrobionych treningów w ciągu pięciu lat, Darka za największą liczbę zrobionych kroków na siłowni, Karola za to, że jest mistrzem ciętej riposty na zajęciach „Męska Sylwetka”, Edytę za bycie mistrzynią ścigania się z czasem, Anetę za najlepszy szpagat Formowni, Emilkę za przekazywanie najnowszych promocji kosmetycznych podczas zajęć. Dawid – człowiek wyzwanie – otrzymał nagrodę za to, że pokona wszystko i wszystkich. Adam za to, że zrobił największy progres „Cross Forma Team”, Wiesław jest najlepszą reklamą w Pabianicach i nie tylko zajęć Aktywny Senior, Agnieszka i Dorota to najbardziej wysportowane siostry Formowni, Andrzej to najszybszy klubowicz Formowni, a Beata oraz Ania nagrodę otrzymały za codzienne witanie recepcji na porannej zmianie i otwieranie klubu.

  Później był czas na tańce. Wszyscy chętnie ruszyli na parkiet spalać kalorie, gdyż wiedzieli, że czeka na nich przepyszny tort, oczywiście w firmowych barwach.

  Nie zabrakło konkursów z nagrodami. Był konkurs z wiedzy o Formowni, a także wybrano królową i króla parkietu. Zostali nimi Martyna i Patryk. Przejęli korony po poprzednich królach parkietu z pierwszych urodzin, czyli Marcie i Piotrku.

  Uczestnicy piątych urodzin serdecznie dziękują trenerom, którzy na co dzień dbają o formę swoich podopiecznych. Od poniedziałku do piątku o ich kondycję dbają: Ewa, Patrycja, Dominika D., Marlena, Patryk, Marta, Piotr, Mateusz, Anita, Dominika B., Angelika, Paweł, Sebastian, Marzena, Joanna.

  Udostępnij