• News will be here
 •  

  Wieczory panieńskie to szampańska zabawa, nietypowe atrakcje i wyróżniające stroje uczestniczek. Obecnie coraz częściej przyszłe panny młode chcą bawić się w sposób niestandardowy.

  Panna młoda przed ślubem ma na głowie mnóstwo spraw do załatwienia. Wieczór panieński może być sposobem na odprężenie, a nie tak jak jeszcze kilka lat temu na szaloną zabawę. Organizacja jednak takiej imprezy to dla druhny nie lada wyzwanie. Najważniejsze, aby zadbała o ciekawe atrakcje. Możliwości dzisiaj jest bardzo wiele. Oto kilka propozycji.

  Taneczny wieczór

  Taneczny wieczór panieński to lekcja w szkole tańca dla uczestniczek imprezy. Instruktor uczy kilku podstawowych kroków i figur tanecznych, które można wykorzystać podczas dalszej zabawy. Taki prezent to okazja do wspólnej rozrywki i szansa na zdobycie nowych umiejętności.

  Party bus

  To oryginalny, sześcioosobowy samochód rodem z lat 70., którym można przeżyć szaloną przejażdżkę w stylu hippie. Wynajęty kierowca zawiezie w wybrane miejsce, oprócz tego do dyspozycji jest sprzęt HiFi, z którego będą wybrzmiewać ulubione hity.

  Sesja zdjęciowa

  Profesjonalna sesja to prezent dla każdej kobiety, która od czasu do czasu chciałaby poczuć się jak gwiazda. Pozowanie do zdjęć to świetna zabawa, dzięki której przyszła panna młoda poczuje się pewną siebie kobietą, a piękne fotografie będą dla niej wspaniałą pamiątką. Odważniejszej dziewczynie można podarować voucher na sesję zdjęciową, której efektem są zmysłowe akty artystyczne.

  Zastrzyk piękna

  Zabieg bankietowy można wykorzystać przed ślubem. Odżywczy rytuał dla twarzy, szyi i dekoltu daje efekt liftingu, nawilża i rozświetla skórę, dzięki czemu wygląda ona zdrowiej i młodziej. Interesujący może też być zabieg relaksacyjny, czyli rytuał wellness. Przyszła panna młoda będzie miała okazję, by zadbać o ciało i umysł.

  Nauka makijażu

  To cenna lekcja dla każdej kobiety. Dzięki poradom ekspertki przyszła panna młoda dowie się, jakie kolory i kosmetyki będą odpowiednie dla jej typu urody oraz jak umiejętnie podkreślić swoje naturalne piękno. To prezent, dzięki któremu obdarowana wzmocni swoją pewność siebie i poczucie kobiecości.

  Wieczór panieński stał się stałym elementem, bez którego nie można wyobrazić sobie przygotowań ślubnych. Zwłaszcza że koszty tego typu rozrywek okazują się niezbyt wysokie przy uczestnictwie kilku lub kilkunastu osób.

  Ostatnio obserwujemy, że panie coraz częściej wybierają spokojniejsze formy spędzenia czasu, zależy im przede wszystkim na dobrej zabawie, rzadziej już na imprezie komentuje Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

  Organizacja wieczoru panieńskiego z pewnością nie jest najłatwiejszym zadaniem, dlatego przy jej planowaniu warto postawić na oryginalne atrakcje. Dzięki temu ta impreza nie będzie nudna, na długo pozostanie w pamięci uczestniczek i sprawi dużą radość przyszłej pannie młodej.

  Udostępnij