• News will be here
 •  

  Wspierając chore dzieci, nasi policjanci zostali „SuperZakrętakami!”

  Pabianiccy policjanci włączyli się w akcję „Zostań superzakrętakiem”, przekazując 72 kilogramy plastikowych nakrętek na rzecz „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa”, które zajmuje się opieką nad nieuleczalnie chorymi dziećmi i dorosłymi wymagającymi stałego nadzoru i pielęgnacji. W sumie policjanci i pracownicy garnizonu łódzkiego zebrali tonę nakrętek.

  We wszystkich jednostkach, w tym w komendzie przy Żeromskiego, stanęły odpowiednio oznaczone pojemniki, do których wrzucane były zakrętki. Pabianiccy funkcjonariusze zgromadzili 72 kg tego drogocennego surowca. Do uroczystego przekazania nakrętek na rzecz łódzkiego hospicjum doszło podczas wojewódzkich obchodów święta policji na Rynku Manufaktury. Z rąk komendanta wojewódzkiego nadinsp. Andrzeja Łapińskiego symboliczny worek z nakrętkami odebrał wiceprezes stowarzyszenia Jarosław Mackiewicz.

  Dodajmy, że akcja zbierania nakrętek nie kończy się jednak. Pojemnik „superzakrętaka” będzie cały czas napełniany. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję na rzecz pomocy chorym dzieciom.

   

  Udostępnij