• News will be here
 •  

  Wakacje na półmetku, a biura podróży zaczęły już sprzedaż ofert first minute na lato 2020. Za rok z Łodzi można będzie polecieć do Bułgarii, Turcji i na Kretę. W sezonie jesienno-zimowym w ofercie wyloty do Meksyku, na Kubę i Dominikanę.

  W tym sezonie łódzkie lotnisko oferuje loty czarterowe do Antalyi, Burgas i na grecką wyspę Zakynthos. W czerwcu i w lipcu skorzystało z nich prawie 13 tysięcy pasażerów. Do tego dochodzi 6 tysięcy turystów, którzy polecieli do Aten.

  – Mieszkańcy naszego regionu, a także sąsiednich województw, bardzo chętnie korzystają z łódzkiego lotniska. Samoloty latają pełne. To pozwala touroperatorom planować kolejny sezon. Już wiemy, że będzie więcej miejsc na wakacyjny wypoczynek i więcej samolotów z Łodzi, ale nad pełną ofertą jeszcze pracujemy. Plan czarterów na przyszły rok już się wyłania. Dziś możemy ogłosić część, która już teraz jest w sprzedaży first minute – mówi dr Anna Midera, prezes Portu Lotniczego w Łodzi.

  Biuro Podróży Neckermann zaczęło sprzedawać wycieczki na Kretę na 2020 rok. Od 3 czerwca samolot czarterowy będzie latał do Heraklionu. Dwutygodniowe wczasy w ofercie first minute można kupić już od 1912 zł. Biuro oferuje także wypoczynek w jednym z 25 hoteli w Bułgarii. Ceny tygodniowych wyjazdów zaczynają się od 1445 zł za osobę. Na Riwierze Tureckiej touroperator ma 62 hotele do wyboru. Ceny za tygodniowy pobyt all inclusive zaczynają się od 1584 zł.

  Wakacje na 2020 rok w Turcji i Bułgarii sprzedaje też biuro podróży TUI. Najniższa cena w Bułgarii to 780 zł za hotel trzygwiazdkowy ze śniadaniami za tydzień. Natomiast all inclusive zaczyna się od 1094 zł. Ceny wyjazdów do Antalyi z biura TUI od 1188 zł za tydzień w hotelu z wyżywieniem. Wyloty do Antalyi zaczęło sprzedawać biuro Coral Travel.

  Dla tych, którzy wolą spędzać urlop w miesiącach jesienno-zimowych, Neckermann przygotował egzotyczną ofertę. Z Łodzi można będzie polecieć na Dominikanę (Punta Cana i Santo Domingo), na Kubę i do Meksyku (Riwiera Maya, Wyspa Cozumel, Jukatan). Pasażerowie lecą z łódzkiego lotniska samolotem Lufthansy do Monachium, a tam przesiadają się na samolot linii Condor, którym dolatują do miejsca egzotycznego wypoczynku. Turyści odprawiają się i nadają bagaż w Łodzi, a odbierają na Dominikanie, w Meksyku czy na Kubie. Ceny egzotycznych wyjazdów zaczynają się od 6212 zł.

  Udostępnij