• News will be here
 •  

  Inicjatorem powstania nowego placu zabaw dla dzieci w Porszewicach jest dh Kazimierz Manios z Adamed Pharma.

  We wtorek, 3 września, na terenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Porszewicach otwarty został nowy plac zabaw dla dzieci. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Bartłomiej Rodawski, dyrektor operacyjny Adamed Pharma, wraz z małymi podopiecznymi ośrodka.

  Wyposażenie placu zabaw umożliwi wychowankom świetne spędzanie czasu. Do dyspozycji są między innymi: kolejka tyrolska, huśtawki oraz piramida linowa, na którą wspinaczka przysporzy wiele radości.

  Fundatorem placu zabaw był Adamed Pharma SA, który od kilku lat systematycznie wspiera działania placówki. Co roku funduje rowery dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej oraz organizuje atrakcje dla najmłodszych, jak i tych starszych dzieci.

  Dodajmy, że głównym pomysłodawcą wsparcia dla ośrodka jest od lat pracujący w Adamed Pharma, wcześniej w Polfie Pabianice, Kazimierz Manios, nazywany przez dzieci z placówki Wujkiem Kaziem.

  – Za każdym razem radość maluchów ze spotkań motywuje do dalszej współpracy i daje wiele frajdy obu stronom – powiedział Kazimierz Manios.

  Udostępnij