• W Nowym Dworze Mazowieckim i w Serocku na ostatnich w tym sezonie mistrzostwach Polski w biegu na orientację zawodnikom Azymutu udało się powtórzyć zeszłoroczny sukces i zdobyć siedem medali (3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy).

W biegach indywidualnych w Serocku złoto zdobyli Katarzyna Konc (K40) i Tomasz Tkaczuk (M40), srebro Julia Krempińska (K16) i Konrad Płóciennik (M20), a brąz Jan Sztranek (M16). Blisko podium uplasowali się też: Dawid Zając – piąte miejsce (M20) i Piotr Krempiński – czwarte miejsce (M40).

Biegi sztafetowe – jak zawsze – dostarczyły bardzo dużo emocji. O ile Tomasz Tkaczuk wraz z Anną Górnicką-Antonowicz pewnie wygrali swoją kategorię, to już sztafeta juniorów dostarczyła trenerowi palpitacji serca. Julia Krempińska i Jan Sztranek zdobyli srebrne medale po bardzo emocjonującym biegu, tracąc do zwycięzców zaledwie 2 sekundy!