• Po rewolucyjnym projekcie „Perfect Bra”, w wyniku którego kobiety na całym świecie noszą idealne biustonosze Corin, a także po sukcesie innowacyjnego modelu biustonosza 17871 typu spacer z kolekcji Virginia, przyszedł czas na kolejne superprodukty.

  Tym razem Corin jest prekursorem i jako pierwsza firma w Polsce proponuje swoim klientkom NEW MAGIC LINE, kolekcję one size – Kylie 770, wykonaną z miękkiego i lekkiego stretchu.

  Koniec z przymierzalnią! Produkty z linii Kylie 770 dopasowują się do sylwetek w rozmiarach od S do XL. Jeden rozmiar dla wszystkich!

  Już teraz dostępne są magiczne, ultracienkie figi z miękkiej dzianiny, które wyróżnia perfekcyjne dopasowanie i superelastyczność. Są wyjątkowo delikatne w dotyku, nieodczuwalne i przewiewne. Efekt magicznej aksamitności zawdzięczają wykonaniu ich w technologii 3D i nowoczesnym włóknom. Stretch, z którego są uszyte, przylega do ciała bez utraty rozciągliwości. Brzegi są gładkie, bezszwowe, elastyczne. Zamiast bardzo popularnego ostatnio laserowego cięcia, mają innowacyjną technologię wykończenia brzegów nogawek i pasa. To sprawia, że się nie rolują podczas noszenia, nie przesuwają w górę czy w dół. Rozmiar w tych figach nie ma znaczenia i ograniczeń. Jest jeden, uniwersalny – one size – a pasuje na sylwetki o bardzo wielu rozmiarach.

  Figi z kolekcji Kylie model 03770 – cienkie jak mgiełka i lekkie jak piórko, są przewiewne i szybkoschnące. Ich innowacyjność gwarantuje maksymalną uniwersalność zarówno w aspekcie użytkowania, jak i funkcjonalności! Te figi są doskonałe nie tylko jako bielizna codzienna, ale świetnie się sprawdzą jako bielizna sportowa, na fittnes, na trening, do biegania. Kylie 03770 są lekkie i wystarczająco wygodne na każdą okazję.

  Odkrycie innowacyjnej linii „MAGIC LINE” pozwala zamienić specjalistyczne modele bielizny – czyli odprowadzające wilgoć do ćwiczeń, bawełniane, bezproblemowe w dopasowywaniu ubrań, itd. – na jeden uniwersalny model z kolekcji Kylie. Dzięki niemu nie trzeba myśleć o zmianie bielizny – wszystko w jednym. Magia tego modelu polega na jeszcze na tym, że figi pasują zarówno na rozmiar S, jak i XL! Czary mary KIM – JEDEN DLA WSZYSTKICH! – Queen of magic!

  Udostępnij