• News will be here
 •  

  W sobotę, 28 września, ogólnopolska sieć kin Helios otworzy swój najnowszy multipleks w pabianickim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Tkalnia.

  Czterosalowy obiekt będzie posiadał ponad 600 miejsc. Zapewni doskonałe wrażenia widzom za sprawą najnowocześniejszych technologii: dźwięku DOLBY DIGITAL 5.1, najnowszej generacji projektorów Christie 4K oraz najwyższej światowej jakości ekranów do projekcji 2D i 3D. W multipleksie zawita także technologia DepthQ – wysoki poziom komfortu zapewnią lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy z widzów będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w pabianickim kinie.

  W repertuarze najnowsze propozycje, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. W pierwszych dniach na ekranach pojawią się między innymi polska komedia „(Nie)znajomi”, „Ad Astra” z brawurową rolą Brada Pitta, dramat historyczny „Piłsudski”, najnowsza produkcja Patryka Vegi „Polityka” oraz pozytywna animacja dla całej rodziny „Angry Birds 2” i przedpremierowe seanse „Był sobie pies 2”.

  W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie będą mogli odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowana jest pyszna kawa, świeżo wyciskane soki, ciasta, lody w wielu smakach i inne desery. W ofercie barów kinowych znaleźć będzie można pyszny popcorn, zarówno karmelowy, jak i solony, oraz przeróżne napoje i przekąski.

  Podczas hucznego otwarcia

  W sobotę i niedzielę nie zabraknie wyjątkowych wydarzeń. W konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród – w holu kina stanie filmowe „Koło Fortuny”. Na najmłodszych widzów czekać będzie kącik charakteryzacyjny z malowaniem buziek antyalergicznymi farbami, magik-iluzjonista oraz cyrkowiec, który poprowadzi warsztaty sprawnościowe z piłkami, obręczami, talerzykami i szczudełkami. Dla każdego małego kinomana przygotowane będą także balonowe cuda oraz animacje w strefie malucha z rozmaitymi zabawkami, puzzlami, chustami i tunelem animacyjnym.

  Centrum Handlowo-Rozrywkowe Tkalnia także przygotowało moc atrakcji dla gości, którzy odwiedzą je 28-29 września. W sobotę i niedzielę na mieszkańców Pabianic czekać będą: quiz wiedzy o filmie („Co Ty wiesz o wygrywaniu?”), kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży – „Mój pierwszy film poklatkowy” oraz „Dzień superbohatera” (malowanie twarzy, wykonywanie masek, pojedynki na pajęczyny dla dzieci).

  Do 7 października klienci Tkalni będą mogli podziwiać wystawę figur filmowych.

  Udostępnij