• News will be here
 • Pabianice o wodę dbają, bo środowisko kochają” – taki tytuł nosi najnowszy projekt opracowany przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji. W jego ramach zorganizowany będzie ekologiczny rajd rowerowy.

  Rajd ruszy w niedzielę, 29 września, o godz. 10.00 sprzed stacji uzdatniania wody „Zagajnikowa” przy ul. 15. Pułku Piechoty „Wilków”. Zapisy już trwają!

  – Czekamy na zgłoszenia całych rodzin. Nie ma nic lepszego niż aktywne i rodzinne spędzenie niedzielnego przedpołudnia – zachęca Krzysztof Rąkowski, przedstawiciel organizatorów.

  Osoby niepełnoletnie jadą pod opieką opiekuna – to jedna z zasad rajdu. Cały regulamin oraz mapa trasy dostępne są na stronie internetowej ZWiK-u i platformie DataSport.

  – Zaraz po rajdzie na wszystkich uczestników czekać będzie pożywna i smaczna zupa, coś do picia i ekologiczny konkurs, w którym nagrodą będą dwuosobowe zaproszenia na spektakl teatralny „Plum i Chlup ratują świat” dodaje organizator.

  Widowisko odbędzie się 15 października o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach.

  Zapisujemy się już dziś internetowo na platformie DataSport pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php…

  Projekt współfinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

  Udostępnij