• 28 września w hali sportowej WKK Sport Center we Wrocławiu odbył się międzynarodowy turniej karate tradycyjnego XII Puchar Mistrza. UKS Heros Team reprezentował Tomasz Pawlikowski.

    Pabianiczanin wystartował w dwóch konkurencjach kata i kumite, w obu zdobywając medale. W kata zajął III miejsce, a w kumite I miejsce, wygrywając wszystkie walki przed czasem.

    Tydzień później (5 października) w Złotowie odbył się Vll ogólnopolski turniej Fudokan Satori Cup. Ponownie reprezentował nas tylko Tomasz Pawlikowski. Był to kolejny świetny turniej pabianiczanina, który zajął I miejsce w kata, I miejsce w kumite WKF i II miejsce w kumite.

    Od 1 do 3 listopada w Stuttgarcie w Niemczech odbędą się VII Mistrzostwa Świata Karate Fudokan. Heros Team szuka sponsora, który pomoże Tomaszowi wystartować w tych mistrzostwach.

    – Potrzeba jest około 1500 złotych. Jeśli ktoś z pabianickich przedsiębiorców lub polityków chciałby wspomóc medalistę Tomasza, proszony jest o kontakt ze mną pod numerem telefonu 502-151-966 mówi trener Andrzej Sysio.

    Udostępnij