• Jakub Makowski i Artur Pik zostali brązowymi medalistami mistrzostw Polski młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

Pabianice na zawodach w Raciborzu od 8 do 10 listopada reprezentowało dziewięciu zawodników PTC. Dwóch z nich wywalczyło medale. W kategorii 57 kg Mikołaj Jezierski w walce półfinałowej przegrał pojedynek z Dawidem Mateuszem z AKS Piotrków – późniejszym złotym medalistą. O brązowy medal walczył z kolegą klubowym Jakubem Makowskim. Lepszy okazał się Jakub i to on zdobył brązowy medal.

W kategorii 68 kg Artur Pik w walce półfinałowej przegrał pojedynek z Wojciechem Iwanowskim (Unia Racibórz). Był to przedwczesny finał i to Iwanowski później cieszył się ze złotego medalu, a Artur w walce o brąz wygrał z Markiem Szałeckim (WKS Śląsk Wrocław).

W wadze 75 kg walczyło trzech zawodników PTC: Adam Cichała w półfinale uległ zawodnikowi Jakubowi Myszkowi z GKS Kartuzy, późniejszym złotym medalistą. W walce o brąz nie udało się pokonać Daniela Zawadzkiego z UKS Targówek Warszawa. Ostatecznie zajął V miejsce. W tej samej wadze walczył jeszcze Borys Miszczak i Hubert Szczech – poza pierwszą piątką. Kamil Buldecki i Franciszek Gross walczyli w kategorii 48 kg. Niestety, żadnemu z nich nie udało się walczyć o medal i zajęli miejsca poza pierwszą piątką. Poza podium był też Olivier Maksymowicz ( 62 kg).

O pechu mogą mówić dwaj zawodnicy PTC Dominik Uljanowicz i Mateusz Jarzębski, którzy z powodu kontuzji nie mogli wystartować w zawodach.