• Rozegrano turniej zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy Wierzbica. 23 listopada o medale rywalizowało 97 zawodników z 11 klubów w kategorii młodzik i kadet.

W kadetach najlepszym zawodnikiem PTC okazał się Piotr Ludwiczak (kat. 65 kg), który wygrał wszystkie walki na przewagę techniczną i zdobył złoty medal. Brązowe medale wywalczyli natomiast Mikołaj Jezierski (57 kg), Wiktor Powalski (60 kg) i Kacper Trębacz (80 kg). W młodzikach zawodnicy PTC wywalczyli dwa złote medale. Dokonali tego niezawodni Jakub Makowski (57 kg) i Artur Pik (68 kg).

– Obaj nasi zawodnicy przeszli przez turniej jak burza, kładąc na plecy lub ewentualnie wygrywając przez przewagę swoje walkimówi trener Waldemar Sawosz.

Makowski tak zaimponował swoim stylem walki, że został wybrany – jednogłośnie – najlepszym zawodnikiem turnieju i otrzymał nagrodę specjalną od wójta gminy Wierzbica.

W młodzikach były jeszcze dwa brązowe medale: Mateusz Jarzębski (48 kg) i Marcel Chrzęst (75 kg). W klasyfikacji drużynowej PTC zajęło III miejsce za Olimpijczykiem Radom i Orlikiem Wierzbica.