• News will be here
 •  

  Kino kobiet w „Heliosie” to wyjątkowa propozycja dla wszystkich Pań. Oprócz ciekawych seansów filmowych są dodatkowe atrakcje.

  To było już trzecie spotkanie w ramach Kina Kobiet Helios. 20 listopada od godz. 17.30 czekały atrakcje. Motywem przewodnim były wróżki. Przed seansem przygotowano drinki, catering oraz stoiska wystawców. Można było poznać tajniki makijażu oraz najnowsze trendy kosmetyczne.

  O 18.30 rozpoczął się pokaz barmański. Przystojni panowie żonglowali butelkami i shakerami. Kulminacyjnym momentem był jednak krótki pokaz ognia. Wyglądało to niezwykle efektownie.

  Ku uciesze pań barmani rozdali przygotowane drinki. Specjalny koktajl otrzymała jedna z uczestniczek, która w tym dniu obchodziła urodziny. Ponadto wszyscy obecni na sali zaśpiewali jej „Sto lat”. Otrzymała również specjalny prezent od kina Helios.

  Czarodziej, który prowadził spotkanie, wykonał z pabianiczankami wspólny taniec oraz kazał im ślubować, że będą się doskonale bawić.

  Po pokazie odbyły się konkursy. Na początku barmańskie. Panie uczyły się nowych trików, czyli podrzucania butelki i łapania jej za plecami. Następnie spróbowały odgadnąć, jaka gwiazda znajduje się na zdjęciu (wyświetlane były fotki z dzieciństwa). Druga część konkursów była poświęcona przyjaciółkom i wzajemnej znajomości. Na koniec nagrodzono te panie, które przebrały się za wróżki. Nagrody były cenne: kosmetyki, vouchery do „Strefy Ruchu”, książki, płyty z filmami na DVD i wiele innych.

  Po ponadgodzinnych atrakcjach wyświetlony został film pt. „1800 gramów”. To niezwykle poruszająca opowieść o walce dyrektorki interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego (Magdalena Różdżka) o istnienie placówki, znalezienie dla maluchów rodziców. W jej życiu pojawia się dziewczynka, którą w ośrodku nazwano „Nutka”. Jej pojawienie się wywraca życie Ewy do góry nogami. Przy tym filmie nie da się nie uronić łzy wzruszenia.

  Następne Kino Kobiet w Heliosie zaplanowane jest na 11 grudnia. Motywem przewodnim będą mikołajki. Serdecznie zapraszamy Panie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Przypominamy również o zabraniu ze sobą motywów mikołajkowych.

  tekst i foto: Chmiel.

  Udostępnij