• News will be here
  • Krasnoludki” z Przedszkola Miejskiego nr 13 odwiedziłyChatę Mikołaja” w Sereczynie. Były bardzo ciekawe, jak mieszka Mikołaj.

    Jego domek jest bardzo przytulny. Już od samego progu dzieci zostały otulone ciepłem płynącym z dużego kominka, wokół którego ułożono kłody drewna. W głębi pomieszczenia na bujanym fotelu czekał na nie Mikołaj. Wypatrując przedszkolaków, wypełniał czas czytaniem listów od dzieci. Mikołaj miał dużo pracy, więc w przygotowywaniu prezentów pomagały mu dwa elfy. To właśnie one po krótkiej pogawędce z Mikołajem zajęły się dziećmi.

    Na piętrze maleńkiej chatki czekały naKrasnoludki” długie stoły, na których rozłożone były farby do malowania świątecznych ozdób. Elfy z wielkim zapałem i zaangażowaniem pomagały przedszkolakom w pracy, dbając o to, aby każda ozdoba była małym arcydziełem. Ale to nie był koniec niespodzianek. Dzieci mogły narysować Mikołajowi prezent. Sam zainteresowany co jakiś czas zaglądał do przedszkolaków, z niecierpliwością czekając na ich wrażenia z pobytu.

    Na zakończenie dzieci dostały słodkie upominki i mikołajową obietnicę, że wymarzone prezenty na pewno do nich dotrą. To było wspaniałe spotkanie.

    Udostępnij