• News will be here
 • Prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach poinformował o zawieszeniu działalności oddziału.

  W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o osoby kontaktujące się z nami, a także o naszych wolontariuszy, działaczy i pracowników Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach informuje, że od 16 marca (poniedziałek) zawiesza jakąkolwiek działalność. Jednocześnie informujemy, iż nasze biuro znajdujące się przy ulicy Moniuszki 16 zostaje zamknięte do odwołania.

  W związku z powyższym: nie przyjmujemy odzieży używanej – prosimy o przekazywanie jej do pojemników PCK, nie będziemy wydawać żadnej odzieży aż do odwołania.

  Krwiodawców pragnących złożyć wniosek ZHDK prosimy o przesłanie skanu podpisanego wniosku na adres: pckpabianice@interia.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża, 95-200 Pabianice, ul. Moniuszki 16. Korespondencję można także zostawiać w skrzynce pocztowej znajdującej się obok drzwi wejściowych do naszego lokalu.

  Jednocześnie informujemy, że kontakt z nami będzie możliwy tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mail.

  O zmianach będziemy informować na bieżąco.

  prezes Andrzej Chałupka

  Udostępnij