• O dużym pechu może mówić małżeństwo pabianiczan, którzy dzisiaj po godzinie 18.00 wracali do domu – do jednego z wieżowców przy pętli tramwajowej. Byli już niedaleko miejsca zamieszkania. Kierujący skodą octavią jechał ulicą Łaską od centrum. Chciał skręcić w lewo w osiedle wieżowców. Niestety, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Łaską od strony parku Wolności kierowcy opla corsy.

  Kierujący oplem, chcąc uniknąć zderzenia, próbował odbić w lewo. Doszło jednak do zderzenia. Oba auta mają uszkodzone przody i są unieruchomione. Zostaną odholowane z miejsca kolizji.

  Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policja ukarała sprawcę mandatem.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Też mieszkam w tym wieżowcu i jeżdżę tu codziennie. Nie bronię sprawcy ale chciałem zwrócić uwagę, że widoczność w tym miejscu bardzo ogranicza znak (kwadratowy biało-czerwone pasy) na wysepce, który jest umieszczony na takiej wysokości, że z punktu widzenia kierowcy osobówki zasłania pojazdy nadjeżdżające od strony Łasku. Sam często przed skrętem wychylam się na boki, żeby coś zobaczyć… Może to przyczyniło się do dzisiejszej kolizji.

  Możliwość komentowania została wyłączona.