• News will be here
 • ZWiK zaprasza do udziału w Pabianickim Rowerowym Rajdzie Ekologicznym „Na dwóch kółkach do Dużej Wody”.

  Rajd zaplanowano na niedzielę, 13 września, w godz. 10.00 – 13.00. Zapisy potrwają do 10 września włącznie na platformie DataSport pod adresem: https://www.datasport.pl/zapisy//portal/zawody.php?zawody=5735 oraz w dniu imprezy w godzinach 9.00 – 9.45.

  Start o godzinie 10.00 ze Stacji Uzdatniania Wody „ZAGAJNIKOWA” przy ul. 15. Pułku Piechoty Wilków 12, wjazd bramą od strony ulicy Wiejskiej. Każdy uczestnik rajdu otrzyma pakiet startowy.

  Ze względu na pandemię organizator prosi o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i obostrzeniami zawartymi w regulaminie rajdu. Na mecie uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie ekologicznym, polegającym na rozwiązywaniu różnego rodzaju zadań.

  Rajd realizowany jest w ramach zadania pt. „Pabianice o wodę dbają, bo środowisko kochają” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

  Regulamin oraz mapa trasy rajdu znajdują się na stronie www.zwik.pabianice.pl https://zwik.pabianice.pl/2020/08/25/zapraszamy-na-rajd-ekologiczny/

  Udostępnij