•  

  Konkurs na najdłuższy paragon, prezenty dla klientów i rabaty do -80 proc. to część atrakcji przygotowanych w dniach 16-17 października z okazji 8. urodzin Ptak Outlet
  w Rzgowie. Świętowanie rozpocznie organizowana w piątek (16.10.) Noc Zakupów.

  Już od 8 lat Ptak Outlet stwarza klientom możliwość kupienia markowych produktów
  w fabrycznych cenach. Swoje miejsce znalazło tu ponad 100 lubianych marek, w tym Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nike, Guess, Douglas, Lacoste, Sizeer.
  Aktualnie wielu klientów poszukuje oszczędności w swoich domowych budżetach, jednak nadal chcą oni kupować produkty uznanych marek, o dobrej jakości. Dodatkowe rabaty nawet do -80 proc. przygotowane w naszych sklepach z okazji urodzin, pozwolą zaoszczędzić w portfelu jeszcze więcej – mówi Iwona Buchcic, rzeczniczka prasowa Miasta Mody Ptak.

  Czasem długość ma znaczenie

  Rabaty do -80 proc. to nie jedyne urodzinowe atrakcje. Ci klienci, którzy w dniach 16-17 października zrobią zakupy za minimum 250 zł otrzymają gwarantowany prezent-niespodziankę. Będą mogli wziąć także udział w nietypowym konkursie. – W tym roku zamiast paragonów o najwyższej wartości postanowiliśmy nagrodzić te najdłuższe. Do rozdania mamy trzy nagrody: ekspres do kawy, robota kuchennego oraz iPada najnowszej generacji – mówi Iwona Buchcic. – W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, opracowaliśmy specjalną procedurę mierzenia i rejestrowania paragonów.

  Noc Zakupów i bezpieczne zakupy

  W piątek, 16 października, Ptak Outlet będzie czynny dłużej. W godzinach 21:00-24:00 odbędzie się pierwsza w historii centrum Noc Zakupów z dodatkowymi rabatami. – Wydłużenie godzin pracy Ptak Outlet to ukłon w stronę naszych klientów, aby stworzyć im warunki do bezpiecznych i komfortowych zakupów – tłumaczy Iwona Buchcic.

  Udostępnij