• News will be here
 • Oto kolejny dzień ogólnopolskich protestów przeciwko łamaniu praw kobiet przez PiS. Wielotysięczne tłumy wkurzonych ludzi wychodzą na ulice w całym kraju.

  W Pabianicach od piątku manifestują ludzie. Przed siedzibą PiS znicze zapaliło około 20 osób. W kolejnych dniach protestujących przybywa. W niedzielę było już 1000 osób. I potem coraz więcej…

  Dla bezpieczeństwa własnego i innych bądźcie odpowiedzialni, zwracajcie uwagę na polecenia policji. Pamiętajcie, że wielu policjantów wspiera nasze protesty! apeluje lider Lewicy Michał Pietrzak.

  Wszyscy mają nosić maseczki zakrywające nos i usta. Utrzymujemy konieczny i bezpieczny dystans. Dbamy o ludzi maszerujących obok.

  Musicie pozostać czujni i odpowiedzialni, ale przede wszystkim nie możecie dać się sprowokować. Uważajcie na możliwych prowokatorów. Nie reagujcie na ewentualne zaczepki, próby wandalizmu i agresję. Takich zgłaszajcie policji, która jak sami widzicie, jest nam bardzo przychylna. Pamiętajcie, że naszym celem nie jest atakowanie świątyń. Kaczyńskiemu tylko o to chodzi! Potem wykorzysta to przeciwko nam. Dlatego próbuje nawoływać do obrony – żeby sprowokować agresję. Nie uda mu się to! Pabianice są ponad tym! Pabianice są wolne od hejtu! Uważajcie na siebie i drzyjcie się z całych sił! mówi Pietrzak.

  Udostępnij