Wczoraj (14 czerwca) strażnicy miejscy znaleźli błąkającego się psa. Czworonóg trafił do schroniska. Teraz czeka na odbiór przez właściciela.
Zwierzak błąkał się w rejonie ulicy Wyszyńskiego. Strażnicy złapali go i przewieźli do schroniska. Pies na obroży posiada numer telefonu właściciela, ale po kilku próbach nie udało się z nim skontaktować.
– Mamy nadzieję, że czworonóg szybko wróci do domu – dodaje Tomasz Makrocki, komendant straży miejskiej.






