• Dzień dobry Polsko, dzisiaj gościmy w Pabianicach u Tomasza – słyszymy na facebookowym nagraniu ECPU Polska: Łowcy Pedofili. Grupa złapała 53-latka, który chciał spotkać się z 10-latką.

  Członkowie grupy korespondowali z 53-letnim pabianiczaninem podając się za 10-letnią Julię. Umówili się z nim na spotkanie w parku Wolności. Łowcy transmitowali relację z konfrontacji na żywo w internecie.

  Na nagraniu słyszymy jak mężczyzna przyznaje się do rozmowy „o sprawach damsko-męskich” z 10-latką, którą w wiadomościach nazywał „swoją internetową dziewczyną”. W pewnym momencie mówi, że jest chory, a swoją przypadłość nazywa „zboczeniem”.

  53-latek przyznaje także, że 7 lat temu miał już przedstawione zarzuty związane z pedofilią. Jeden z Łowców dzwoni do Powiatowej Komendy Policji w Pabianicach. Po chwili na miejscu zjawiają się funkcjonariusze, którzy zatrzymują 53-latka.

  Mogę potwierdzić, że takie zgłoszenie do nas wpłynęło i że zatrzymaliśmy tego mężczyznę – powiedziała nam dziś podkom. Ilona Sidorko, rzecznik pabianickiej komendy. – Czekamy teraz na decyzję prokuratury.

  Nagranie z zatrzymania pabianiczanina przez Łowców Pedofili dostępne jest pod linkiem: https://www.facebook.com/watch/live/?v=890441908238772&ref=watch_permalink

  Udostępnij