• Dołącz do III edycji Wyprzedaży Garażowej w Pabianicach i pomóż nadać nieużywanym przedmiotom drugie życie! – apelują organizatorzy.

  W sobotę, 14 sierpnia, w godz. 9.00 – 14.00 przy ul. Grota Roweckiego 13 (w pobliżu wieżowca nr 7a) będzie można wziąć udział w wydarzeniu wspieranym przez prezesa Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a organizowanym przez agencję eventową Creality.

  – W Garażówce wziąć udział może każdy, kto znajdzie w swoich zasobach skarby, które chce przekazać w dobre ręce. To także dobre miejsce dla uzupełnienia brakujących sprzętów i artykułów domowych dla tych, którym takowych brakuje – mówi Maciej Kucharek, organizator wydarzenia.

  Wystawcy mogą sprzedawać niechciane przedmioty w dobrym stanie, w tym: książki, płyty, zabawki, ubrania czy sprzęty domowe.

  Osoby chętne do wystawienia swojego stanowiska proszone są o przestrzeganie kilku prostych zasad:

  • sprzedawać może każdy, oprócz firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą

  • każdy sprzedający organizuje stanowisko we własnym zakresie od godz. 8.00 (wyprzedaż rozpoczyna się od godz. 9.00)

  • zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi, niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji oraz produktów spożywczych

  • po zamknięciu stanowiska prosimy zostawić po sobie porządek i zabrać wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane

  Organizator nie przeprowadza zapisów i nie rezerwuje miejsc na stanowiska. Kontakt z organizatorem jest możliwy za pośrednictwem adresu: wyprzedaz@creality.pl.

  Udział dla wszystkich jest bezpłatny, kupujący powinni pamiętać o zabraniu gotówki. Wydarzenie odbędzie się bez względu na niepogodę.

  Udostępnij