• Przed nami XXII powiatowy konkurs recytacji z elementami gry aktorskiej „Porozmawiajmy poezją. Złota Maska 2021”. Organizatorem jest jak zwykle Młodzieżowy Dom Kultury.

  Uczestnicy szkół podstawowych z powiatu pabianickiego będą się ubiegać o ZŁOTĄ MASKĘ 2021 w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i IV-VI), prezentując dowolny utwór poetycki w formie dialogu.

  Prezentacja powinna zawierać elementy gry aktorskiej. tzn. gest, ruch, mimikę, działanie na rekwizycie itp. Każdy uczestnik może brać udział w jednej prezentacji, a w jednej prezentacji może brać udział maksymalnie 5 uczniów.

  Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału poprzez czytelne wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA oraz OŚWIADCZENIA podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego każdego dziecka (do pobrania na stronie MDK-u www.mdk-pabianice.pl w dziale konkursy artystyczne). Wypełnione zgłoszenia oraz oświadczenia należy dostarczyć do MDK lub wysłać pocztą elektroniczną na adres mdkpabianice@gmail.com (w temacie maila wpisując „porozmawiajmy poezją 2021”) do 18 października 2021.

  Konkurs odbędzie się 27 października o godz. 11.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach, ul. Pułaskiego 38. Prezentacje konkursowe mogą być transmitowane na żywo na kanale Youtube MDK-u.

  UWAGA! Wszyscy uczestnicy, jak i opiekunowie, zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos podczas przebywania w budynku MDK-u. Wyjątkiem jest czas prezentacji na scenie.

  Szczegóły na stronie organizatora: www.mdk-pabianice.pl

  Udostępnij