• News will be here
 • Podkarpacki Cup krajowy turniej juniorów młodszych, młodzików i młodzików młodszych w Szczucinie rozegrano 11 i 12 września. Badmintoniści UKS Korony aż dziewięć razy stawali na podium.

  Nikola Nowińska, Kamil Markus, Julia Koralewska, Filip Mikołajczyk, Karolina Kopka, Anna Ciężka, Agnieszka Kopka i Jakub Krupowczyk dzielnie walczyli na kortach w Szczucinie.

  W kategorii junior młodszy Nikola Nowińska wywalczyła dwa złote medale: w grze pojedynczej i w grze podwójnej z Emilią Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin).

  W kategorii młodzik Kamil Markus zdobył złoto w grze mieszanej z Aleksandrą Kurkiewicz (AZSAGH Kraków) i brąz w grze pojedynczej; Julia Koralewska – srebro w grze podwójnej z Oliwią Krystek (UKS Orbitek Straszęcin), a Karolina Kopka – srebro w grze mieszanej z Tomaszem Koperdowskim (KS Badminton Kobierzyce).

  W kategorii młodzik młodszy Anna Ciężka wywalczyła złoto w grze podwójnej z Julią Mrozek (Beninca UKS Feniks K-K) i brąz w grze mieszanej z Radosławem Rębakiem (MKS Orlicz Suchedniów), a Agnieszka Kopka – srebro w grze mieszanej z Mateuszem Michalikiem (ULKS Lotka gm. Olsztyn).

  Udostępnij