• W niedzielę na terenie pola golfowego A&A Arkadia, przy Europejskim Parku Rzeźby A&A, odbył się pierwszy „Turniej jednego kija z Johnem McInerney”.

  Organizatorem turnieju był legendarny wokalista znanego zespołu Bad Boys Blue John McInerney. Zespół kojarzony jest z takich hitów jak „You’re a woman” czy „Come Back and Stay”. Dotąd Bad Boys Blue sprzedali ponad 6 milionów płyt na całym świecie, a „You’re Woman” należy do czołówki tanecznych przebojów wszech czasów.

  – John McInerney od wielu lat wraz z żoną Sylwią mieszka pod Łodzią i regularnie gra w golfa na pabianickim polu. Jest jedną z osób, którą na polu golfowym można spotkać najczęściej – mówi Dorota Tomaszewska, wiceprezes Fundacji Arkadia Sztuka i Golf.

  Turniej był trudny, bo w trakcie gry na polu można było używać wyłącznie jednego kija golfowego, podczas gdy w tradycyjnej grze gracz może mieć do dyspozycji nawet 14 kijów. W kategorii netto turniej wygrał Marcin Ślawski, drugi był Zbigniew Pikulski, a trzeci Dariusz Oset. W kategorii brutto najlepszym graczem okazał się Arkadiusz Majsterek. Specjalną nagrodę za przygotowanie pola otrzymał od organizatora również greenkeeper Bogdan Szymczak.

  – Po zakończonej rywalizacji wspaniałe hinduskie jedzenie serwowała restauracja indyjska ze Rzgowa, a John częstował wszystkich szkocką whisky Single Malt – dodała pani wiceprezes.

  Impreza zorganizowana na terenie Europejskiego Parku Rzeźby trwała do wieczora.

  foto: A&A Golf Club

  Udostępnij