• Iwoniczanka – doskonała woda źródlana z Podkarpacia. Teraz w szklanych butelkach zwrotnych można zamówić ją bezpośrednio do domu.

  Moda na ekologię to jeden z najczęstszych tematów ostatnich lat. Co zrobić, żeby żyć zdrowiej, a przy tym dbać o naszą planetę? Możemy stosować proekologiczne produkty. Wyroby Iwoniczanki są sprzedawane w szklanych opakowaniach zwrotnych. Obecnie wody i napoje w szklanych butelkach wracają do łask Do kupna takiej właśnie wody zachęca Iwoniczanka. Doskonałą wodę źródlaną pochodzącą z Podkarpacia teraz można mieć w zasięgu ręki bez wychodzenia z domu!

  Woda dostarczana do domu i firmy? Dlaczego nie!

  Iwoniczanka ma dość specyficzną dystrybucję. Nie można jej kupić w sklepach. Sprzedaż odbywa się wyłącznie poprzez swoich przedstawicieli, którzy raz w tygodniu odwiedzają daną miejscowość.

  – Klient nie musi więc kupować wody w sklepie czy markecie i dźwigać jej. Woda przyjeżdża do niego – mówi Paweł Tyksiński z firmy Iwoniczanka. – Ważnym aspektem jest troska o nasze środowisko. Bądźmy więc bardziej odpowiedzialni i troszczmy się o naszą planetę, o jej stan dla przyszłych pokoleń.
  Firma nie pobiera żadnych opłat za transport oraz kaucje. Opakowania są użyczane bezpłatnie na czas współpracy. Woda dostarczana jest do klienta w estetycznych transporterach, w których znajdują się 24 buteleczki o pojemności 0,3 l każda.

  Asortyment Iwoniczanki to przede wszystkim woda źródlana, ale w ofercie są również soki/nektary, napoje niegazowane oraz gazowane.

  Jeszcze kilka lat temu opakowania szklane były normą w przemyśle spożywczym. Obecnie spotkanie np. mleka w szklanej butelce jest rzadkością. Na szczęście ten trend ma tendencję spadkową, co dobrze wróży na przyszłość. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku wody. Do łask wracają szklane butelki zwrotne.

  Rośnie też świadomość konsumencka, klienci coraz częściej wybierają produkt czy markę, która oferuje opakowania zwrotne, szklane, czyli takie, które możemy wielokrotnie użyć – dodaje Paweł Tyksiński.

  Plusy wody i napojów w szklanych butelkach

  Najważniejszą kwestią jest troska o środowisko. Wybierając szklane opakowania zwrotne, nie generujemy kilogramów odpadów. To ważne, jeśli zależy nam na tym, aby życie przyszłych pokoleń było normalne i zdrowe, pozbawione szkodliwych odpadów.
  To, że np. marka Iwoniczanka sprzedaje swoją wodę w szklanych butelkach zwrotnych 0,3 l, nie jest przypadkiem. Taka pojemność jest optymalna do spożycia wody w odpowiednim czasie.

  Szklane butelki zwrotne to oszczędność czasu i siły

  Żyjemy w pędzie. Zwłaszcza osoby młodsze, w sile wieku są tak mocno zaabsorbowane pracą, dziećmi, że często nie mają kiedy zrobić zakupów – woda z dostawą do domu to dla nich idealne rozwiązanie.

  – Podobnie jest z osobami starszymi, które nie mają już tyle siły, aby nosić ciężkie zgrzewki z butelkami. Dla nich opcja dostawy wysokiej jakości wody, w szklanej i małej butelce jest bardzo dobrą opcją – powiedział przedstawiciel Iwoniczanki.

  Za zamówieniem Iwoniczanki przemawia też fakt, że szklane butelki są zwrotne i wielokrotnie wykorzystywane. Po odbiorze od klientów zostają poddane złożonemu procesowi mycia i dopiero potem dopuszczane do rozlewu. Dodatkowo niewielkie, szklane butelki są nie tylko przyjazne środowisku, ale także poręczne i eleganckie. Dzięki temu dobrze wyglądają na stole podczas uroczystych okazji.

  Nie bez znaczenia pozostaje też wygoda zamówienia.

  Wodę można zamówić:

  • w sklepie internetowym
   sklepiwoniczanka.pl
  • przez aplikację mobilną
  • w Biurze Obsługi Klienta
   tel. 577-860-200
   e-mail: zamowienia@iwoniczanka.pl
  • bezpośrednio u kierowcy

  Składając zamówienie, można wybrać nie tylko wodę źródlaną (w trzech wariantach: gazowaną, lekko gazowaną i niegazowaną), ale także zdecydować się na soki i napoje w różnych smakach.

  Więcej informacji na stronie iwoniczanka.pl

  Udostępnij