• Dziś ogłaszamy całemu światu, że nasz wniosek w ramach projektu „Pakiet dla społecznych rakiet” dostał dofinansowanie – poinformowała wczoraj na swoim Facebooku „Agrafka”.

    Dzięki temu będziemy mogli zrealizować cudny agrafkowy pakiet usług rozwojowych (z akcentem na marketing i promocję) i w jeszcze skuteczniejszy sposób promować wolontariat – mówi Agnieszka Jaksa, szefowa „Agrafek”.

    Społeczna rakieta pabianickiej Grupy Wolontarystycznej to m.in. nowe koszulki, wizytówki (które dotrą do ludzi chcących zmieniać świat), worki (będą wykorzystywane na akcje i działania), wlepki z sentencjami (aby dawać ludziom impuls i refleksje), baner (aby wszyscy wiedzieli, gdzie się zgłosić, jeśli będą potrzebować pomocy) oraz inne gadżety, które wzmocnią markę „Agrafki”, aby jeszcze skuteczniej mogła pomagać.

    Bardzo dziękujemy za to, że możemy wzmacniać swój potencjał ekonomiczny, dzięki temu realizować jeszcze większe i skuteczniejsze działania, a z naszym przesłaniem docierać do jeszcze większej ilości ludzi – dodaje Jaksa.

    foto: Agrafka

    Udostępnij