• Grupa Miauczykotek otworzyła wczoraj akcję pod hasłem #pakietkociaka. Ma posłużyć dla 31 kociąt znajdujących się pod opieką grupy w domach tymczasowych w Pabianicach.

  Październik – Miesiąc Dobroci dla Zwierząt – to świetny czas, żeby uświadomić sobie, że zwierzętom należy niekiedy pomagać. I jest to również świetny moment, żeby zrobić coś dobrego dla najmniejszych pabianickich Miauczykotków.

  – Bieżący rok jest wyjątkowo obfity w kocięta, które do nas trafiły. Dziś w trzech fundacyjnych domach tymczasowych opiekujemy się 31 małymi szkrabami. Leczymy je, karmimy, zapewniamy czyste i bezpieczne miejsce. Poświęcamy im swój czas i pracę, jednak to nie wystarcza. Szukamy darczyńców, którzy pomogliby sfinansować startowy pakiet ochronny dla tych maluchów. Dlatego z okazji miesiąca dobroci dla zwierząt rozpoczynamy akcję #pakietkociaka. Każdy z Was może dorzucić małą cegiełkę do opieki nad nimi – zachęca Sławomira Ruta, koordynator Grupy Miauczykotek.

  W pierwszym dniu zbiórki udało się zgromadzić pełny pakiet dla jednego kociaka – Jaśka. 30 pozostałych czeka na swoich darczyńców.

  – Zbiórkę prowadzimy na portalu zrzutka.pl. Planujemy zakończyć ją z ostatnim dniem października – dodaje wolontariuszka.

  Chcesz pomóc? Ufunduj pakiet dla kociaka! Wpłać na https://zrzutka.pl/pakietkociaka lub bezpośrednio na konto Miauczykotka: 19 1750 1312 6888 4408 8289 4084 (w tytule przelewu wpisz #pakietkociaka).

  Bardzo pomożesz również, udostępniając posty z profilu Grupy Miauczykotek na Facebooku https://www.facebook.com/grupa.miauczykotek.

  Pabianickie kocie maluszki będą wdzięczne za każde wsparcie.

  Udostępnij