• W sobotę na placu przed salą OSP Kazimierz odbył się piknik charytatywny dla Miłoszka Rybickiego, dziecka z naszego powiatu zmagającego się z wadą serca.

  MiniZOO, pokazy strażackie, malowanie twarzy, dmuchańce, pokazy i nauka tańca flamenco to tylko niektóre z atrakcji jakie zapewnili w sobotę organizatorzy pikniku, czyli jednostka OSP Kazimierz. Na leczenie Miłoszka zebrano 27.681,46 zł.

  Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie! Pamiętajmy, że dobro powraca – mówią włodarze gminy.

  Miłoszek (ur. 31 marca br.) ma śmiertelną wadę serduszka – zrośnięcie pnia płucnego z ubytkiem przegrody międzykomorowej i naczyniami krążenia obcego (MAPCA). Rodzice zbierają pieniądze na zagraniczną operację.

  „Miłoszek ma ciężką wadę serca, która może go zabić! Lekarze prowadzący naszego synka zgodnie twierdzą, że operacja za granicą to jedyna nadzieja, by Miłoszek żył. Czas ucieka… Trwają konsultacje z klinikami w Genewie i Stanford, niebawem poznamy kosztorysy operacji. Wiemy już, że będzie to kolosalna suma – nawet kilka milionów złotych… Dlatego już teraz błagamy o pomoc – pomóż nam ocalić życie synka!” – napisali w opisie zbiórki w serwisie siepomaga.pl zrozpaczeni rodzice.

  Link do zbiórki dla Miłoszka: https://www.siepomaga.pl/serce-milosza

  foto: Gmina Lutomiersk

  Udostępnij