• News will be here
 • Badmintoniści UKS Korony walczyli o medale na dwóch turniejach. Od 24 do 26 listopada w Suchedniowie rozgrywano Otwarte Grand Prix juniorów młodszych i młodzików młodszych, a cztery dni później o medale na turnieju krajowym w Zielonce rywalizowały dwie młodziczki.

  Troje zawodników Korony może uznać za bardzo udany swój udział w turnieju rangi Grand Prix. Oprócz cennego doświadczenia zdobyli również medale: złoty, srebrny i 2 brązowe.

  W kategorii junior młodszy Klaudia Płusa zajęła III miejsce w grze mieszanej wraz z Szymonem Turskim (MKS Orlicz Suchedniów). W grze pojedynczej uplasowała się na miejscu V. W kategorii młodzik młodszy Anna Ciężka zajęła III miejsce w grze podwójnej z Julią Królikowską (KsBad Kraków). W grze pojedynczej, niestety, nie wyszła z grupy, a Szymon Gwiazda zwyciężył w grze pojedynczej i zajął II miejsce w grze podwójnej z Marcelem Różańskim (UKS Dwójka Wesoła).

  W Zielonce na kortach walczyły nasze dwie młodziczki: Maria i Amelia Kisiel. Dziewczyny wywalczyły na krajowym turnieju medale w każdym kolorze.

  Maria Kisiel – złoto w grze pojedynczej i srebro w grze podwójnej z Amelią Kisiel, a Amelia Kisiel – brąz w grze pojedynczej i srebro w grze podwójnej z Marią Kisiel.

  Udostępnij