• W Centrum Handlowym ECHO odbędzie się wyjątkowa inicjatywa – FINAŁ PACZUSZKA DLA MALUSZKA i STARY ROWER PRZEKAŻ DALEJ.

  W niedzielę, 19 grudnia, najmłodsi potrzebujący podopieczni zostaną obdarowani prezentami świątecznymi, które zostały przez nich ujęte w listach do Mikołaja. Pabianice odwiedzi również znany aktor Jacek Rozenek, który wspiera Fundację Pomaganie jest Fajne – głównego organizatora akcji.

  Jedną z atrakcji o godz. 12.30 będzie wspólne lupowanie na żywo z ESTE, twórcą Rap Lokalu. Ponadto podczas wydarzenia najmłodsi uczestnicy zostaną wprowadzeni w magicznie świąteczny klimat. Będą mieli okazję skorzystać z nauki tańca prowadzonej przez instruktorów Strefy Ruchu oraz animacji z Elfami z Agencji Eventowej Strefa kreatywności.

  HEROS TEAM Pabianice wprowadzi w klimat sztuk walk. Zobaczymy pokaz boksu, krav magi i karate już o 13.30. W tym wyjątkowym dniu nie zabraknie również Hovhannesa Yazichyana. Mistrzowie Świata i Europy w Bench Press zrobią pokazowy trening i zmotywują do zdrowego stylu życia już o 14.00. Będzie można podziwiać ich medale i puchary oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia.

  Całe wydarzenie poprowadzą Ewa Chylińska i Michał Leks.

  Zapraszamy do Centrum Handlowego ECHO!

  Udostępnij