• Badmintoniści UKS Korony walczyli o medale na dwóch turniejach – w Warszawie i w Częstochowie. 10 zawodników zdobyło aż 11 medali.

13 marca w Warszawie rozegrano krajowy turniej juniorów młodszych i młodzików młodszych. Pabianicką Koronę reprezentowali: Amelia Kisiel, Maria Kisiel, Julia Koralewska i Kamil Markus. Młodzicy wystąpili w wyższej kategorii U17 i trzykrotnie stanęli na podium. Agnieszka Kopka w kategorii U13 zdobyła dwa medale.

Julia Koralewska w kategorii junior młodszy wywalczyła srebro w grze podwójnej z Aleksandrą Kurkiewicz (AZS AGH Kraków), Amelia Kisiel również srebro – w grze mieszanej z Szymonem Turskim (MKS Orlicz Suchedniów), a Kamil Markus brąz w grze mieszanej z Aleksandrą Kurkiewicz (AZS AGH Kraków). W kategorii młodzik młodszy  Agnieszka Kopka zdobyła srebro w grze pojedynczej i złoto w grze mieszanej z Mateuszem Michalikiem (ULKS Lotka, gm. Olsztyn)

W Częstochowie rozegrano krajowy turniej młodzika, młodzika młodszego i żaka. 12 i 13 marca Karolina Kopka, Brian Borowski, Szymon Gwiazda, Kacper Grabarz i Maciej Siewiaszczyk walczyli o medale w „Fabryce Badmintona”. Pabianiczanie z zawodów wrócili z sześcioma medalami.

W kat. U11 (żak) Kacper Grabarz zdobył srebrny medal w grze pojedynczej, Maciej Siewiaszczyk – brąz w grze pojedynczej.

W kat. U15 (młodzik) Karolina Kopka wywalczyła aż trzy medale. Złoto w grze podwójnej z Kają Ziółkowską (PULSLIFT UKS NIKE Suchedniów), srebro w grze pojedynczej i srebro w grze mieszanej z Tomaszem Koperdowskim (WKS Śląsk Wrocław). Brian Borowski zdobył brąz w grze podwójnej z Igorem Leśniewskim (AZSUM Łódź).

Szymon Gwiazda, grając w wyższej kategorii zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej z Karolem Dubielem (BKB Set Mazańcowice), nie wyszedł z grup.