• W Radomsku rozegrano mistrzostwa województwa łódzkiego w zapasach w stylu klasycznym dzieci, młodzików i kadetów. W zawodach, w których wystartowało 174 zawodników, PTC reprezentowało 22 zapaśników. Zdobyli aż 12 medali: 2 złote, 7 srebrnych i 3 brązowe.

W najmłodszej grupie złoty medal zdobył Lucjan Kopecki (kat. 66 kg). Srebrne wywalczyli: Aleksander Jagusiak (32 kg), Norbert Osiczak (38 kg) i Dominik Drzewiecki (53 kg), a brązowy – Norayr Harutyunyan (47 kg). Poza podium Aleksander Muszyński (38 kg).

W kategorii młodzików srebrny medal zdobyli: Gracjan Adamiec (48 kg) i Kasjan Wlazłowicz (41 kg), a brąz – Piotr Jarzębski (52 kg). V m. – Robert Ejsmont (38 kg), Ryszard Ejsmont (57 kg), VII m. – Bartosz Kabza (38 kg) i Adrian Osiczak (57 kg), VIII m. – Wojciech Jagieło (35 kg), IX m. – Dominik Trzeszczak (52 kg).

W kadetach złoto wywalczył Dominik Uljanowicz (92 kg). Srebrne krążki zdobyli Marcel Chrzęst (92 kg), Kamil Buldecki (60 kg), a brązowy – Franciszek Gross (71 kg). V m. – Kacper Szczepański (71 kg) i Bartosz Olbryś (71 kg), a VIII m. – Igor Czyżewski (80 kg).