• Od 22 do 24 kwietnia siedmiu zawodników UKS „Korona” rywalizowało w otwartym Grand Prix młodzieżowców, juniorów młodszych i młodzików młodszych w Suchedniowie. Do Pabianic wrócili z czterema medalami: trzema złotymi i jednym srebrnym.

W kategorii młodzik młodszy Szymon Gwiazda zdobył dwa złote medale. Zarówno w singlu, jak i w deblu z Karolem Dubielem. W tej samej kategorii Anna Ciężka zajęła II miejsce w deblu z Julią Królikowską. Grę singlową zakończyła w fazie grupowej. Agnieszka Kopka natomiast grę singlową zakończyła na miejscu 9/16, a grę mieszaną z Mateuszem Michalikiem w fazie grupowej.

W kategorii junior młodszy Klaudia Płusa grę pojedynczą, jak i mieszaną z Szymonem Turskim zakończyła na miejscu 5/8. Karolina Kopka  jako młodzik bardzo dobrze poradziła sobie w starszej kategorii i ukończyła grę singlową na miejscu 9/16, a mieszaną z Tomaszem Koperdowskim w fazie grupowej. Julia Koralewska (młodzik) również startowała w wyższej kategorii, kończąc rywalizację singlową i deblową z Aleksandrą Kurkiewicz w fazie grupowej.

Rewelacyjne w kategorii młodzieżowiec zaprezentowała się Anastasiia Volkova, która zwyciężyła w grze podwójnej z Ariną Marushchak. Anastasiia grę singlową natomiast zakończyła w fazie grupowej.