• News will be here
 • Od 27 do 29 maja zawodnicy UKS „Korona” rywalizowali w Częstochowie podczas turnieju rangi międzynarodowej BIOFARM POLISH U17 OPEN.

  Pabianicki klub reprezentowali: Kamil Markus, Klaudia Płusa, Julia Koralewska, Maria i Amelia Kisielówny oraz Amelia Jaworska – jako sędzia. Natomiast w turnieju rangi krajowej BIOFARM YOUTH POLISH OPEN walczyła Agnieszka Kopka. W grze mieszanej z Mateuszem Michalikiem w kat. U13 wywalczyła brązowy medal.

  Najdalej z naszych zawodników, bo aż do 3 rundy (miejsce 9/16), dotarli: Marysia, Amelia i Kamil. Siostry w grze podwójnej, a Kamil w grze pojedynczej.

  – Turniej tej rangi, gdzie była możliwość spotkania się na kortach z zawodnikami z innych krajów, był dobrym sprawdzianem i wyzwaniem dla pabianickich badmintonistów. Widać duży potencjał u naszych zawodników – chwalą się trenerzy.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  Możliwość komentowania została wyłączona.