• Wakacyjna lista wymagań w kwestii fig jest długaaaa… Cienkie, lekkie, szybkoschnące. Zajmujące w walizce jak najmniej miejsca, do tego megawygodne i najlepiej, żeby nie były widoczne gołym okiem. I oczywiście w odpowiednim dla lata kolorze, a dla sylwetki – rozmiarze. Przewiewne…

  Jakie powinny być majtki na lato?

  Najlepiej takie, które sprostają większości tych wymagań.

  Okazuje się, że wśród tysięcy różnych majtek są takie, które będą najdoskonalszą letnią bielizną. Delikatne, miękkie i przyjazne one size z kolekcji Kylie to jedna z pozycji na liście przebojów Corin.

  A co to jest one size? A to ich największy atut – to oznacza taką bieliznę, która pasuje na każdą sylwetkę, niezależnie od tego, czy nosisz S czy XXL. Trudno uwierzyć, że te same figi pasują na kobietę noszącą rozmiar S, jak i na tę, która ma rozmiar XXL! Czary-mary? Nie! Te figi mają tak elastyczne włókna, które w nieprawdopodobny sposób się rozciągają i kurczą, jednocześnie zachowując swoje właściwości. To bieliźniarska rewolucja. Nie będą ściskać, uciskać ani się wciskać. Otulą, aby spełniać swoje zadanie.

  Majtki Kylie nie tylko dają swobodę i komfort noszenia, ale przede wszystkim są gwarancją komfortowych wakacji. To figi, które w przyjaźni z twoim ciałem stworzą pełen harmonii team. Nieważne ile kilogramów więcej złapiesz na wakacjach albo się ich skutecznie na urlopie pozbędziesz, Kylie zawsze będą pasować na ciebie idealnie. Nie trzeba się zastanawiać, jaki wybrać rozmiar. Unikasz nerwowej atmosfery podczas zakupów i na samych wakacjach.

  W walizce zajmą odrobinę miejsca, szybko wyschną po praniu, a pod zwiewną sukienką nikt ich nie zauważy. Niezastąpione również wtedy, gdy lato spędzasz w pracy.

  Wypróbuj i sama się przekonaj!

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *