• Szukasz odpowiedniej Szkoły Językowej dla siebie, dziecka czy rodziny?
  Boston House w samym sercu Pabianic będzie doskonałym wyborem. 

  Szkoła prowadzi kursy już czternasty rok, więc ma spore doświadczenie. Tutaj uczą się wszyscy, zarówno dzieci od 6. roku, jak i osoby 65 plus. Granicy górnej nie ma, a wiek jest stanem ducha.

  Wiodącym językiem jest angielski. Znajdziemy tu wszystkie poziomy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nowy uczestnik nie znający swojego poziomu pisze bezpłatnie test kwalifikujący i na jego podstawie przydzielany jest do danej grupy językowej.

  W tym roku Boston House posiada w ofercie również kursy maturalne: matura rozszerzona i podstawowa. Standardowo rekrutuje na FIRSTA, posiada  grupę konwersacji. W ofercie jest Business English.

  Drugim językiem, który cieszy się dużym powodzeniem jest hiszpański.

  Mamy grupy dzieci i dorosłych do poziomu B1 plus. Jedną lektorką hiszpańskiego, z którą mamy długoletnią współpracę, jest Marta z tytułem doktora, w tym roku prowadzi zajęcia w wersji online. Drugim lektorem języka hiszpańskiego jest Noe – native speaker (zajęcia stacjonarne). Grupa początkująca dorosłych również będzie pod jego opieką – mówi właścicielka szkoły Alicja.

  Kolejnym popularnym językiem jest włoski. Oferta na ten język również jest bogata i posiada kilka poziomów.

  Utworzona jest grupa początkująca z francuskiego dla dorosłych raz w tygodniu po 90 minut a także grupa rosyjskiego od podstaw. Rosyjski odbywa się w soboty, a zajęcia prowadzi Rosjanka Galina, która rusycystykę zaliczała jeszcze w rodzimym kraju. W ofercie jest również niemiecki.

  Wszystkie zajęcia odbywają się grupowo, indywidualnie, w prywatnych grupkach oraz w parach. Opcja grup firmowych i zajęć indywidualnych do południa.

  Boston House spełnia oczekiwania wszystkich klientów, bo kocha, to co robi!

  ZAPISY odbywają się na ul.Grobelnej 7, lok.103, tel. 660-160-294.


  -- 

  Udostępnij