• Sobotni (10 września) piknik rodzinny w Ksawerowie, mimo deszczu, przyciągnął sporo mieszkańców. Gwiazdą wieczoru był Nowator.

  Na terenie Gminnego Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie nie brakowało atrakcji dla małych i dużych, m.in. konkursów, zabaw, smakołyków i miło spędzonego czasu z muzyką.

  Na scenie gościli lokalni artyści, Lucyna Mróz-Cieślik wraz z akompaniującym zespołem oraz wokalistki studia piosenki pod kierownictwem Olgi Fidrysiak-Myszkowskiej, a także zespół Dzikie Jabłka.

  Podczas pikniku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na „Najładniejszy ogródek w Gminie Ksawerów”, w trakcie którego wójt gminy Ksawerów Adam Topolski, sekretarz gminy Monika Sroczyńska oraz radni przekazali symboliczne czeki wszystkim finalistom konkursu, w którym zwyciężyła Iwona Brzozowska.

  Na scenie gościli lokalni artyści: Lucyna Mróz-Cieślik wraz z akompaniującym zespołem oraz wokalistki studia piosenki pod kierownictwem Olgi Fidrysiak-Myszkowskiej, a także zespół Dzikie Jabłka. Nie mogło zabraknąć reprezentacji placówek oświatowych, czyli przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ksawerowie, uczniów Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej oraz uczestników zajęć w GDKzB ze swoimi instruktorami. Gwiazdą pikniku był Nowator.

  foto: Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie

  Udostępnij