• To gratka dla miłośników wyprzedaży garażowych. To druga edycja tego wydarzenia.

  Wszyscy, którzy chcą sprzedać, oddać lub zamienić niepotrzebne, zalegające w szafach rzeczy, będą mogli to zrobić w niedzielę, 25 września, w godz. 9.00-14.00 na targowisku miejskim przy ul. Sucharskiego.

  Tego dnia przedsiębiorstwo komunalne udostępni stoiska bezpłatnie. Miejsce do sprzedaży – np. stolik, wieszak itp. – trzeba zorganizować samemu.

  Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w lipcu i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Sprzedający najczęściej wystawiali książki, zabawki i akcesoria dla dzieci. Był też sprzęt elektroniczny i meble, a wielbiciele antyków mogli trafić na prawdziwe perełki.

  Kupiliśmy komiksy i super zingsy – mówił pan Tomasz. – Oby częściej organizowane były takie wystawki, bo można tu zobaczyć mnóstwo „perełek”.

  Handlowali nie tylko dorośli. Impreza przyciągnęła także najmłodszych, dla których była to świetna lekcja przedsiębiorczości.

  Sprzedałem zabawki, którymi już się nie bawiłem, a za pieniążki kupię sobie nowe, fajniejsze – wyznał mały Adaś.

  Jeśli macie jakieś rzeczy do sprzedania lub chcecie coś kupić po okazyjnej cenie, Konstantynów zaprasza za tydzień na targowisko miejskie.

  foto: UM Konstantynów Łódzki

  Udostępnij