• „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, czyli dziecięca radość i uśmiech sprawiają, że wszyscy możemy na chwilę zapomnieć o troskach życia codziennego.

  Te słowa napisał Janusz Korczak i niewątpliwie są one doskonałym mottem do święta, czyli Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 8 przygotowała dla przedszkolaków „Super Zabawę”. Szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 4 im. „Misia Uszatka” oraz Przedszkola Miejskiego nr 15.

  Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani wicedyrektor, która serdecznie wszystkich przywitała. Następnie zaprezentował się zespół wokalno-muzyczny. Dzięki ich występowi widzowie wrócili na chwilę wspomnieniami do minionych niedawno wakacji. Wystąpiła również klasa trzecia „a”, która przedstawiła ciekawą scenkę na podstawie wierszy oraz grupowy układ taneczny. Część artystyczną zakończył pokaz gimnastyczek artystycznych.

  Po zakończeniu części artystycznej mili goście wzięli aktywny udział w wielu grach i zabawach.

  Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy Wam, Drogie Dzieci, samych szczęśliwych dni, niech spełniają się Wam wszystkie marzenia, a każdy dzień był beztroski i pełen słońca

  życzą

  dyrekcja, wszyscy pracownicy szkoły

  oraz uczniowie SP8

  Udostępnij