• W Radomiu odbył się III Puchar Polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Reprezentant PTC Franciszek Tokarczyk wywalczył brązowy medal.

W Radomiu rywalizowało177 kadetów z 50 klubów z całej Polski i gościnnie – na zaproszenie klubu z Radomia – ekipy z Danii, Niemiec i trzy kluby z Ukrainy. Nasze PTC reprezentowało sześciu kadetów. Większość zapaśników wystartowała w nowych kategoriach wagowych.

O medale brązowe walczyło trzech zawodników. W kategorii 65 kg – Kamil Buldecki, który przegrał z Benem Labenem Yassinem (WKS Śląsk Wrocław), a w kategorii 92 kg Marcel Chrzęst uległ Wiktorowi Ruszyńskiemu (Lidzbark Mazurski). Jedyny medal dla PTC wywalczył Franciszek Tokarczyk (kat. 92 kg), który w walce o III miejsce wygrał z Janem Wiśniewskim (UKS AJAS Gdańsk).

Poza pierwszą piątką znaleźli się Igor Czyżewski i Adrian Drzewiecki (obaj kat. 80 kg) oraz Borys Miszczak (kat. 71 kg).