• W niedzielę, 2 października, w Ośrodku nad Stawem w Konstantynowie Łódzkim odbędzie się rodzinna sztafeta charytatywna. Mieszkańcy ponownie będą wspierać Miłoszka Rybickiego, który pilnie potrzebuje operacji serca.

  Chłopiec przeszedł w tym roku pierwszy zabieg, ale niezbędny jest kolejny.

  Zapraszamy wszystkich, dorosłych i dzieci, tych biegających na co dzień, jak i tych, którzy nie robią tego w ogóle. Liczy się chęć pomocy i dobra zabawa, a przy okazji można też popracować trochę nad swoją kondycją – zachęca burmistrz Robert Jakubowski, który jako jeden z pierwszych zapisał swoją drużynę i również pobiegnie w sztafecie.  

  W głównym biegu wezmą udział 62 czteroosobowe drużyny. Będzie też Mała RUNdka po Kanzasie, czyli wyjątkowy bieg dla dzieci. Dla wszystkich uczestników przygotowano mnóstwo niespodzianek.

  Każdy otrzyma piękne medale i super pakiety startowe, a po biegu ciepły posiłek. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach ruchowych, a także puszczać bańki mydlane.

  Zawody poprowadzi Runoholic. Nagrody dla najlepszych ufundował m.in. ŁKS Commercecon Łódź, czyli partner biegu, a dzieciom czas umili słynna maskotka klubowa, „Wiewiórka Zuzia”.

  Zapisy na stronie: https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/runda-po-kanzasie-2022.

  Udostępnij