• Potrzebujemy Waszej pomocy! W tym roku naszym celem jest uzbieranie na specjalistyczny samochód dla Łukasza Millera i mamy plan, jak tego dokonać. ESTE na FAME MMA! – informuje fundacja Rap Lokal.

  „Siema, jestem ESTE – raper/producent z Pabianic. Prowadzę Fundację Rap Lokal, dzięki której pomagam potrzebującym, przy okazji szerząc kulturę hip-hop. W tym roku zbieramy na specjalistyczny samochód dla niepełnosprawnego chłopaka, od którego w 2016 wszystko się zaczęło. Cel jest ambitny – potrzebujemy 150 tys. zł. Pozwólcie mi zawalczyć na FAME MMA, aby Nasza akcja dostała kopa promocyjnego, a gaża zasiliła konto tegorocznej zbiórki. Proszę polajkujcie to zdjęcie i komentarz, żeby moja wiadomość dotarła do włodarzy FAME MMA” – napisał na Facebooku Krzysztof Łyszkowski, pabianicki raper znany pod pseudonimem „Este”.

  Fundacja, „Este” i przyjaciele zachęcają do lajkowania, komentowania i udostępniania zdjęcia, jakie pojawiło się na profilu rapera WuWunio. Warto oznaczyć przy tym profil FAME MMA oraz jego włodarzy, Wojtka Golę i Boxdela, by post dotarł do kogo trzeba.

  Link do wspomnianego posta na profilu WuWunio: https://www.facebook.com/photo/?fbid=660975192063895&set=a.660976925397055

  FAME MMA to federacja założona w 2018 roku i organizująca gale typu freak show fight. W walkach mierzą się celebryci, influencerzy, youtuberzy i inne znane osoby ze świata mediów, głównie intrernetu.

  foto: Rafał Grawski, ESTE Rap Lokal

  Udostępnij