• Sklep Juca to bogactwo sztucznych kwiatów, świeżych kwiatów doniczkowych, kompozycji kwiatowych, świątecznych ozdób, dodatków, prezentów, zabawek i upominków.

  Usytuowany w samym centrum Pabianic przy ul. Zamkowej 41 (dawne Domino) serdecznie zaprasza na jesienne zakupy. Sklep od niedawna zajmuje nie tylko parter, ale i piętro.

  Juca w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz ozdób, upominków, wyrobów z porcelany, drobnych artykułów gospodarstwa domowego, świeczników, świec, latarenek ogrodowych, dekoracji drzwi wejściowych. Znajdziemy tu dodatki na imprezy okolicznościowe. Są też zabawki, kartki okolicznościowe, kolorowe opakowania. Ponadto wazony, ozdobne szkła i doniczki oraz kwiaty doniczkowe.

  W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych sklep zwiększył asortyment. Na pierwszym piętrze powstała dodatkowa powierzchnia pełna przepięknych wiązanek ze sztucznych kwiatów. Jest tu wiele wspaniałych, wielobarwnych kwiatów, które stworzą wspaniałe dekoracje na różne okazje. Można wykorzystać gatunki, takich kwiatów jak chryzantemy, róże, magnolie czy mieczyki, ale też wiele innych. Wszystkie w pięknych, żywych kolorach – przez co do złudzenia przypominają żywe kwiaty, które oglądać możemy w ogrodach czy kwiaciarniach. Taka różnorodność to gwarancja, że kwiaty stanowić będą ozdobę każdego wnętrza i na każdą okazję. Jeśli chcemy samodzielnie zrobić swoją kompozycję – nic nie stoi na przeszkodzie: do wyboru mamy różnorodne pojedyncze kwiaty, doniczki, gąbki, kokardy i inne akcesoria florystyczne.

  Na parterze sklepowe półki wypełnione są przeróżnej wielkości zniczami, wkładami oraz ozdobami nagrobkowymi w postaci aniołków i figurek. W asortymencie także sztuczne trawy i świeże, piękne wrzosy, które klienci bardzo chętnie kupują, by ozdobić nimi choćby groby.

  Juca to jedyne, niepowtarzalne miejsce w naszym mieście, gdzie kupimy wszystko związane z florystyką i okolicznościowymi imprezami. A jeśli mamy jakieś pytania – fachowy i sympatyczny personel z pewnością pomoże nam w najlepszym wyborze towaru.

  Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 18.00, w soboty 9.00 – 14.00.

  Zapraszamy!

  Udostępnij