• Czyli ODKRYCIA dr H.Clark na miarę Nobla.

  „Najbardziej obiecującym odkryciem (wg dr H.Clark) jest skuteczność zwalczania wirusów, bakterii i pasożytów za pomocą prądu elektrycznego (BIOREZONANSU).

  Czy to znaczy, że możemy odwołać następne wizyty u lekarza? Oczywiście, że nie. Usunięcie intruzów z naszych organizmów nie zapewni nam wiecznego zdrowia, ale przy następnej wizycie lekarz, być może, będzie raczej odstawiał leki, a nie przepisywał następne.

  Można pomyśleć, że taki wynalazek powinno się niezwłocznie opatentować…? ” – tak pisała w swojej książce dr Hulda Clark. Autorka miała taki zamiar. Dokonała jednak innego wyboru. Zamiast zysku z opatentowanej metody, postanowiła udostępnić swoje spostrzeżenia i wiedzę, a wszystkim cierpiącym pomóc wydostać się z mroku chorób i poznać prawdziwe przyczyny infekcji oraz schorzeń.

  Wg dr Clark, która przeżyła 81 lat, jesteśmy w stanie żyć w świecie bez cukrzycy, nadciśnienia, raka czy AIDS, bez migren, chorób skóry i tym podobnych.

  Bez względu na długość listy objawów – od chronicznego zmęczenia poczynając, na bezpłodności i zaburzeniach psychicznych kończąc – dr H.Clark była pewna, że istnieją tylko dwie przyczyny chorób: obecność pasożytów i/lub skażeń.

  Dlatego najprostszym sposobem na zdrowie jest :

  Likwidacja elektroniczna BIOREZONANSEM i ziołowa pasożytów oraz unikanie zanieczyszczeń (w żywności i najbliższym otoczeniu).

  Wg dr H.Clark – Zdrowie nie oznacza jedynie wolności od choroby. Zdrowie to dobre samopoczucie, radość istnienia i wdzięczność za każdy dzień życia. To cieszenie się widokiem nieba i przyrody, poczucie pewności siebie i udział w życiu społecznym.

  Zdrowie to również pamięć beztroskich chwil z dzieciństwa i wiara, że będzie możliwość przeżywania tych chwil jak najdłużej. Przy takim podejściu – każdą chorobę można pokonać!

  ZAPRASZAMY do gabinetu

  BioSkan, Pabianice ul.Grabowa 10

  tel. 796 806 880

  www.bioskan.com.pl

  Wskazane wcześniejsze umówienie wizyty.

  Udostępnij