• Rap Lokal 10, czyli RLX, będzie wyjątkowym wydarzeniem, które zapisze się w pamięci pabianiczan na długie lata – zapewniają organizatorzy.

  Kolejna „raplokalowa” impreza odbędzie się w sobotę, 12 listopada, w klubie Mariańska. Jak informują organizatorzy, główną atrakcją tegorocznej edycji będzie koncert rapera WuWunio, który dodatkowo nagra relację z tego wydarzenia w formie odcinka Pal Hajs TV.

  Rap Lokal dalej pomaga sparaliżowanemu Łukaszowi Millerowi, byłemu zawodnikowi „Pabiksu”. W tym roku poprzeczka zawieszona jest wysoko – to zebranie środków na zakup specjalistycznego samochodu dla Łukasza.

  Szef RL, pabianicki raper Krzysztof „Este” Łyszkowski, informował o tym już kilka miesięcy temu, przy okazji emisji odcinka „Totalnych remontów Szelągowskiej”, w którym odmieniono jego mieszkanie przy ul. Skłodowskiej (https://www.nowezyciepabianic.pl/2022/03/28/szelagowska-wyremontowala-mieszkanie-este-tvn-zasponsorowal-wozek-dla-lukasza-millera/) oraz w wywiadzie z NŻP (https://www.nowezyciepabianic.pl/2022/04/12/rap-lokal-bedzie-fundacja/).

  Przygotowaliśmy również wiele innych atrakcji, ale o tym poinformujemy Was w międzyczasie. Jeżeli chcecie pomóc, już teraz zapraszamy do wsparcia naszej zbiórki internetowej – mówią osoby stojące za Rap Lokalem.

  Przypomnijmy, że w celu zebrania środków na samochód „Este” gotów jest wejść do ringu FAME MMA: https://www.nowezyciepabianic.pl/2022/10/04/este-na-fame-mma/.

  Link do zbiórki pieniężnej na samochód dla Łukasza Millera: https://zrzutka.pl/dd6adj.

  Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/787200942533114/?ref=newsfeed.

  foto: Rap Lokal

  Udostępnij