• Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach prowadzi kursy pierwszej pomocy między innymi dla dzieci i młodzieży, nauczycieli szkół, przedstawicieli firm z różnych działów gospodarki, służb mundurowych.

    – W przypadku dzieci – w wieku przedszkolnym i szkolnym – uczymy je podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy – informuje Oddział Rejonowy PCK.

    Wszyscy przechodzą szkolenie, po ukończeniu którego będą potrafili właściwie udzielić pierwszej pomocy osobom jej potrzebującym. Szkolenia prowadzone są zgodnie ze standardami ustalonymi przez Europejską Radę Resuscytacji.

    Zajęcia prowadzone są na zasadzie wykładów i ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem najnowszych technik audiowizualnych. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o jego ukończeniu, które honorowane jest na terenie całej Unii Europejskiej.

    W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z biurem Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach ul. Moniuszki 16, tel. (42) 215-24-04 (czynne w każdy poniedziałek i piątek od 12.00 do 15.00 oraz w środy od 11.00 do 14.00 – w inne dni biuro jest nieczynne) lub poprzez e-maila: or.pabianice@pck.pl

    Udostępnij