• Klub PTC Pabianice na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w zapasach w Staszowie wystawił 14 zapaśników. Pod wodzą trenerów Przemysława Kłębowskiego i Sebastiana Grzelczyka zapaśnicy PTC wywalczyli 5 medali.

Najlepiej zaprezentował się Łukasz Jarzębski, który zdobył złoty medal w kategorii 57 kg. Pabianiczanin był bezkonkurencyjny, wygrywając wszystkie walki przed czasem.

Należą mu się wielkie brawa i słowa uznania, to był pierwszy start Łukasza po rocznej przerwie spowodowanej bardzo ciężką kontuzją mówi trener Przemysław Kłębowski.

Z dobrej strony zaprezentował się Gracjan Adamiec (kat. 52), który w walce finałowej przegrał z Cyrylem Kamińskim (ZTA Zgierz), zdobywając ostatecznie srebrny medal. W tej samej kategorii wagowej jego klubowy kolega Piotr Jarzębski wywalczył brąz.Brązowe krążki do kolekcji PTC dorzucili jeszcze Kasjan Wlazłowicz (kat. 41 kg) oraz Mateusz Godlewski (kat. 62 kg).

Oprócz medalistów PTC reprezentowali: Bartosz Kabza (kat. 38 kg) – XIII m, Wojciech Jagieło (kat. 38 kg) – XV m, Robert Ejsmond (kat. 41 kg) – VIII m, Kordian Świniarski (kat. 44 kg) – V m, Marcel Śmiałek (kat. 44 kg) – VIII m, Jakub Michalski (kat. 62 kg) – VIII m, Maksymilian Śpionek (kat. 62 kg) – XII m, Wiktor Szachniewicz (kat. 68 kg) – VIII m, Wojciech Szwedziński (kat. 75 kg) – VII m.

Drużynowo PTC Pabianice uplasowało się na III miejscu.